במנהרת הזמן: סיור ברובע הגותי מאז ועד היום

במנהרת הזמן: סיור ברובע הגותי מאז ועד היום

נצלול להיסטוריה של ברצלונה, מימי הביניים ועד היום. לא נפספס את הקתדרלה של העיר המספרת את סיפורה של פטרונית העיר. נהלך בסמטאות הצרות והאינסופיות, כשכל קיר מספר סיפור שללא הדרכה קל מאוד להחמיץ, ונכיר את עברה המרתק של העיר. נכיר את הסיפור מאחורי דגל קטלוניה, הרצון של הקטלאנים לעצמאות, כמו גם השפה המקומית והמאכליים המקומיים. נדבר גם על המנהגים המקומיים והספורט הלאומי שהוא הסמל לחוזק והאחדות הקטלאניים.

נסייר ברובע היהודי ובתוכו נגיע לבית הכנסת העתיק, ונשמע את סיפורה המרתק של הקהילה היהודית מתור הזהב ועד צו הגירוש בשנת 1492.

עבור הרומנטיים שביננו נגיע לקיר הנשיקה, ומשם נמשיך לכיכר המלכותית ולרחוב הרמבלה, שבעברו היה נחל עד שהפך לשדרה מרכזית רחבת ידיים מלאת חנויות ותיירים.

בין היתר נראה

// כיכר קטלוניה // הקתדרלה של ברצלונה // לה רמבלה // 4 חתולים // הרובע הגותי // הרובע היהודי // בית הכנסת העתיק // כיכר השלטון // פלאזה ריאל // קיר הנשיקה // כיכר המלך // הארכיון של אראגון //

איפה מתחילים: הארד רוק קפה, כיכר קטלוניה
איפה מסיימים: כיכר ריאל
משך הסיור: כשעתיים וחצי
מתי: שני 15:00, רביעי 15:00, שישי 15:00
מחיר: חינם. בסוף הטיול אתם תבחרו כמה אתה רוצים לתת למדריך
המדריכים שלנו מתפרנסים מהסיורים, אז תשתדלו לא לקפח אותם 😊

*הסיור אינו כולל כניסה למבנים.
* אנחנו עושים את מיטב המאמצים לקיים את הסיור על פי המסלול המתוכנן, אך ייתכן כי בשל אילוצים יבצע המדריך שינויים במסלול.

  positive review  היינו בשני סיורים בברצלונה בהדרכת דניאל . היה כיף לחוות את ברצלונה בצורה כל כך כיפית,מלא ידע שלא היינו מקבלות במקום אחר ,בסבלנות ומאור פנים, כולל המלצות על כל דבר שביקשנו. דניאל מדריך מעולה. היה מצוין!

  ענב כהן ינקלביץ' Avatar ענב כהן ינקלביץ'
  20/03/2020

  positive review  ממליץ בחום על חברת הסיורים SUNNY TOURS! 🙂

  Tomer Krugman Avatar Tomer Krugman
  10/05/2021

  positive review  לקחנו סיור עם דניאל המקסים בחור סבלני במידה יוצאת דופן, מסביר לעניין ומשאיר אותך בעניינים. במהלך כל הסיור. מתבל בסיפורים מעניינים מאוד את הסיור. נהננו מכל רגע. תודה רבה רבה דניאל🙏

  Reut Madar Avatar Reut Madar
  17/03/2020