מתוקה ויפה: סיור קסום בשכונת בורן

מתוקה ויפה: סיור קסום בשכונת בורן

בורן המדהימה היא אחת השכונות הוותיקות בעיר ועם זאת בשנים האחרונות היא עברה חידוש ונחשבת לשכונה הטרנדית ביותר באיזור העתיק של ברצלונה. בורן מאופיינת בסצנה קולינרית משובחת, חנויות בוטיק אופנתיות ויוקרתיות, עושר תרבותי רב ואין ספור סמטאות קטנות ומרתקות.

בסיור שלנו נגלה את הצדדים האותנטיים והמפתיעים של השכונה המדהימה הזאת.

נתחיל את הסיור שלנו בשער הניצחון המרהיב ולאחר מכן נגיע לפארק סיוטדאלה שמהווה את הריאה הירוקה והמרשימה של העיר כולה. לאחר שתי הנקודות המלהיבות האלו, ניכנס אל תוך השכונה ונכיר את עברה העשיר שמשפיע על אופייה עד היום.

במהלך הסיור נשמע את סיפורה של סיפורה של האישה הבוכייה, ונכיר המשמעות העמוקה של אותה הגברת עבור הקטאלנים. נטייל בסמטאות השכונה המסקרנות, נגלה פינות חבויות, הפתעות מתוקות ונחזה באחד ממבני המודרניסמה המרשימים ביותר בעיר כולה. מוכנים?

בין היתר נראה

// שער הנצחון // פארק סיוטדאלה // המזרקה הכי יפה בעיר // ארמון המוסיקה הקטאלנית // השוק של סנטה קטרינה // כנסיית סנטה מריה דל מר // הפרלמנט של קטלוניה // פסל האישה הבוכייה // שוק בורן //

איפה מתחילים: שער הנצחון
איפה מסיימים: ארמון המוסיקה הקטאלנית
משך הסיור: כשעתיים וחצי
מתי: שלישי 10:00, שישי 10:00
מחיר: חינם. בסוף הטיול אתם תבחרו כמה אתה רוצים לתת למדריך
המדריכים שלנו מתפרנסים מהסיורים, אז תשתדלו לא לקפח אותם 😊

*הסיור אינו כולל כניסה למבנים.
* אנחנו עושים את מיטב המאמצים לקיים את הסיור על פי המסלול המתוכנן, אך ייתכן כי בשל אילוצים יבצע המדריך שינויים במסלול.

  positive review  סיירנו השבוע ברובע הגותי בברצלונה בהדרכתו של דניאל (סיור ״מנהרת הזמן״). היה מעניין, חווייתי, למדנו המון על האזור, דניאל שבה אותנו בסיפוריו, אפילו הבן הצעיר שלי בן ה-11 היה מרותק ושאל שאלות. האוירה היתה קלילה ואני שמחה על ההזדמנות להמליץ בחום על הסיור בכלל ועל דניאל בפרט. תודה רבה!

  שירה פולקמן Avatar שירה פולקמן
  20/07/2022

  positive review  הלכנו לטייל פעמיים, דניאל המדריך שלנו נתן המון מידע והיה מאוד מעניין. עשינו סיור ברובע הגותי וגאודי ומודרניסטה. ממליץ בחום. גם אהבנו את הקונספט.

  Vladislav Ledenev Avatar Vladislav Ledenev
  28/04/2022

  positive review  חבריי ואני טיילנו עם דניאל בסמטאות העיר העתיקה וסביבותיה. דניאל העניק לנו חוויה שלא תשכח. דניאל מכיר את ההסטוריה של העיר ותיבל את הטיול בסיפורים מרתקים ומענינים. נהננו מכל רגע ולא הרגשנו שהזמן עובר. דניאל היה קשוב לצריכנו וענה על כל בקשותינו. אין ספק שבביקור הבא שלי בברצלונה אטייל איתו בעוד אזורים. ממליצה בחום רב👍

  Ruth Matison-levy Avatar Ruth Matison-levy
  21/08/2019