מתוקה ויפה: סיור קסום בשכונת בורן

מתוקה ויפה: סיור קסום בשכונת בורן

בורן המדהימה היא אחת השכונות הוותיקות בעיר ועם זאת בשנים האחרונות היא עברה חידוש ונחשבת לשכונה הטרנדית ביותר באיזור העתיק של ברצלונה. בורן מאופיינת בסצנה קולינרית משובחת, חנויות בוטיק אופנתיות ויוקרתיות, עושר תרבותי רב ואין ספור סמטאות קטנות ומרתקות.

בסיור שלנו נגלה את הצדדים האותנטיים והמפתיעים של השכונה המדהימה הזאת.

נתחיל את הסיור שלנו בשער הניצחון המרהיב ולאחר מכן נגיע לפארק סיוטדאלה שמהווה את הריאה הירוקה והמרשימה של העיר כולה. לאחר שתי הנקודות המלהיבות האלו, ניכנס אל תוך השכונה ונכיר את עברה העשיר שמשפיע על אופייה עד היום.

במהלך הסיור נשמע את סיפורה של סיפורה של האישה הבוכייה, ונכיר המשמעות העמוקה של אותה הגברת עבור הקטאלנים. נטייל בסמטאות השכונה המסקרנות, נגלה פינות חבויות, הפתעות מתוקות ונחזה באחד ממבני המודרניסמה המרשימים ביותר בעיר כולה. מוכנים?

בין היתר נראה

// שער הנצחון // פארק סיוטדאלה // המזרקה הכי יפה בעיר // ארמון המוסיקה הקטאלנית // השוק של סנטה קטרינה // כנסיית סנטה מריה דל מר // הפרלמנט של קטלוניה // פסל האישה הבוכייה // שוק בורן //

איפה מתחילים: שער הנצחון
איפה מסיימים: ארמון המוסיקה הקטאלנית
משך הסיור: כשעתיים וחצי
מתי: שלישי 10:00, שישי 10:00
מחיר: חינם. בסוף הטיול אתם תבחרו כמה אתה רוצים לתת למדריך
המדריכים שלנו מתפרנסים מהסיורים, אז תשתדלו לא לקפח אותם 😊

*הסיור אינו כולל כניסה למבנים.
* אנחנו עושים את מיטב המאמצים לקיים את הסיור על פי המסלול המתוכנן, אך ייתכן כי בשל אילוצים יבצע המדריך שינויים במסלול.

  positive review  היינו בשני סיורים עם המדריך דניאל , היה מרתק

  יפה מור ישר Avatar יפה מור ישר
  30/07/2023

  positive review  כשאני ובת דודתי הגענו לברצלונה לקחנו סיור עם דניאל ( בעקבות גאודי) הסיור היה מרתק ומעשיר מאוד! ממליצה בחום 😍

  Or Asulin Halag Avatar Or Asulin Halag
  01/04/2020

  positive review  ממליצה בחום רב על הסיורים עם דניאל זו הפעם השנייה שמגיעה לעיר ומצטרפת אליו ספציפית. כל הסיורים היו חוויה מהנה, מעשירה ומעניינת. בחור מדהים ועשיר בידע. כייף אמיתי.

  יעל שבתאי Avatar יעל שבתאי
  17/03/2022